הלוואות לעסקים קטנים

  • העסק שלך נקלע לקשיים? המסגרת בבנק לוחצת?
  • סכום מיידי של 100,000 ש"ח יכול לעזור לך?
  • מחפש הלוואה מהירה בתנאים יוצאים מן הכלל?

אנו מספקים פתרונות אשראי מיידיים - ללא בטחונות וללא ערבים! כסף מזומן לחשבון עם פריסת תשלומים נוחה והגיונית. כמו כן, אנו מסייעים לעסקים קטנים לקבל הלוואה בערבות מדינה, תוך חיסכון בעלויות ריבית ופריסת תשלומים נוחה. צור קשר לפרטים נוספים!

לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


מדוע עסקים קטנים זקוקים לתמיכה במימון?

עסקים קטנים ובינוניים נבדלים מעסקים גדולים במספר היבטים עסקיים. הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים הוא אחד מן ההיבטים. בניגוד לעסקים גדולים, עסקים קטנים לעיתים קרובות נתקלים במענה שלילי מצד הבנקים בקבלת הלוואה לעסקים קטנים או שהם מתבקשים להמציא ערבויות שאין באפשרותם להמציא. כמו כן, עסקים קטנים רגישים מאוד לתנודות כלכליות בשוק כמו בעיתות מלחמה אשר פורצות בארצנו לעיתים קרובות, או שינויים גלובאליים שונים. זאת מכיוון שהם לא מחזיקים נכסים רבים או מנהלים מחזורי כספים גדולים, וכל כישלון של עסקה או ירידה חדה בהכנסות עלולים להביא לקריסתו של העסק. לכן הלוואות לעסקים קטנים הן הכרחיות לקיום העסק.

יש מגוון הלוואות לעסקים קטנים - צריך רק לבקש!
אסור לפספס! צפה עכשיו בכתבה מרתקת בערוץ 10 (01:52):


איזה מימון אנו ממליצים לעסקים קטנים?

ישנם סוגים שונים של הלוואות, הלוואות בנקאיות, הלוואות מהמגזר הפרטי, הלוואות ממשפחה וחברים ועוד. אנו ממליצים על הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה. הלוואות בערבות המדינה תומכות כיום בעסקים רבים ומספרם רק הולך וגדל משנה לשנה. להלוואות מסוג זה יתרונות רבים אשר מאפשרים לבעל העסק או ליזם לקחת הלוואה לעסקים קטנים מבלי להוציא כספים רבים לשם החזרת ההלוואה. קרנות כמו מט"י, קרן קורת, קרן שמש, קרן להב, קרן אור, קרן לעולה העצמאי וקרנות נוספות עומדות לרשות בעלי העסקים הקטנים, הן מציעות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בשיעורי ריבית נמוכים, בפריסת החזרים נוחה ותנאים נוחים נוספים. כמו כן, ניתן להגיע לסכום די גבוהה של הלוואה – עד 750,000 ש"ח.

סיווג העסק לפי גודלו

כפי שכתוב לעיל, הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה, ניתנות רק לעסקים קטנים ובינוניים ולכל אחת מן הקטגוריות הללו ישנם תנאים שונים לקבלת המימון. לכן יש לסווג את סוג העסק לפי גודלו. כיצד מתבצעת החלוקה? עסקים קטנים הינם עסקים אשר מפיקים מחזור מכירות שנתי של עד 25 מיליון ₪ בשנה שקדמה לבקשה. עסקים בינוניים הינם עסקים אשר מפיקים מחזור מכירות שנתי שלא עלה על 100 מיליון ₪ ולא פחת מ - 25 מיליון שקלים בשנה שקדמה לבקשה.

שוקלים לקחת הלוואה לעסקים קטנים? אין סיבה שתעברו את התהליך לקבלת ההלוואה לבד. פנו אלינו, לצוות המומחים של המרכז הישראלי לאשראי עסקי, אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ומבטיחים לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף - לחץ כאן