הקרן לעסקים קטנים

  • העסק שלך נמצא בקשיים? צריך לשלם לספקים? לעובדים?
  • זקוק לסכום מיידי של 100,000 ש"ח? אולי 250,000 ש"ח?
  • מחפש הלוואה בתנאים מצוינים ובערבות מדינה?

הקרן לעסקים קטנים מסייעת לך לקבל הלוואות לעסקים שיחסכו לך עשרות אלפי שקלים.
הלוואות בשיעורי ריבית נמוכים ופריסת תשלומים מותאמת אישית (בערבות מדינה של עד 85%). הנך הבעלים של עסק קטן? פנה עוד היום וקבל 
כסף מזומן לחשבון הבנק!
 

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים חדשים
>> לחץ כאן לאפשרויות נוספות לעידוד עסקים קטנים

 

הייעוד של הקרן

הקרן לעסקים קטנים הוקמה לשם סיוע כלכלי ומתן פתרון הולם לבעיית כלכליות המאפיינות עסקים קטנים. הקרן פועלת בהתאם לחוק "עידוד פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים" אשר נחקק ביולי 2012. המדינה מעודדת את צמיחת השוק הישראלי ואת יצירת מקומות העבודה החדשים באמצעות הסיוע הכלכלי הניתן על ידי הקרן לעסקים קטנים. כמו כן הקרן פועלת רבות לתמיכה בעסקים אשר נפגעו בעקבות מלחמה (עסקים אשר ממוקמים באזורי קו האש), עסקים ברשות עולים חדשים, בעלי עסקים מהמגזר הערבי, עסקים הנמצאים בפריפריה ועוד.

 
למה דווקא עסקים קטנים?

עסקים קטנים מתאפיינים בחוסר יציבות כיוון שמושפעים בקלות משינויים שונים שמקורותיהם בתוך העסק ומחוצה לו. השינויים הללו עלולים להיות הרסניים עבור עסקים קטנים ואף להוביל לסגירתם במידה ולא יצליחו לאזן את פער התזרימים שנוצר. לדוגמא, ביטול של עסקה גדולה עלול לגרור אחריו חובות לספקים אשר במשך הזמן יתפחו. כאמור, הקרן מיועדת לעסקים קטנים בלבד ולכן רצוי לבדוק, לפני הכל, כי העסק שלך עומד בתנאים שהקרן מציבה. סיוע לעסקים קטנים על ידי הקרן ניתן לעסקים אשר מחזור המכירות השנתי שלהם בשנה שקדמה להגשת הבקשה אינו עולה על 100 מליון ש"ח.


מה הקרן מציעה לך?

הקרן לעסקים קטנים מאפשרת לך לקבל הלוואות לעסקים אשר יחסכו לך עשרות אלפי שקלים. כיצד? ההלוואה ניתנת בתנאים טובים ונוחים בהרבה ביחס לחלופות האחרות העומדות לרשות בעל עסק. שיעורי הריבית נמוכים ופריסת תשלומי ההחזרים נוחה ומותאמת לעסקים קטנים. ניתן לפרוס את התשלומים על חמש שנים ונוסף על כך, ניתן לדחות את תחילת תשלומי ההחזרים כחצי שנה לאחר קבלת ההלוואה. כמו כן המדינה מספקת עד שמונים וחמש אחוזי ערבות להלוואה הניתנת על ידי הקרן לעסקים קטנים. זהו יתרון רב בעיקר בגלל שרוב העסקים אינם מצליחים לגייס את הערבויות והביטחונות שהבנקים דורשים למתן הלוואה. כמה ניתן לקבל מהקרן? ניתן לקבל עד 500 אלף ש"ח או שמונה אחוזים מן המחזור השנתי, הגבוה מבין השניים.

לקבלת מידע נוסף, ייעוץ או הכוונה, פנו ל- Credit Israel ותקבלו מענה אמין, ומקצועי. הצוות של Credit Israel מורכב מטובי הכלכלנים בארץ אשר ישמחו לתרום לכם מהניסיון הרב שצברו במשך השנים.

לחצו כאן ליצירת קשר