מימון לרכב חברה

  • מעוניין לקנות רכב חדש לפעילות העסקית?
  • רכב חדש? יד שניה? ליסינג?
  • מחפש מימון לרכב בתנאים סופר אטרקטיביים?

קבל עכשיו הלוואה לרכב באישור מהיר עד 100% מימון. אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם חברת Car Online, כדי לספק לך את התנאים הטובים ביותר בשוק. לבדיקת זכאות מהירה צור קשר.

למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים - לחץ כאן


מי זקוק למימון לרכב?

בעסקים רבים יש צורך ברכישה של רכב לטובת הפעילות העסקית. רכישת רכב כרוכה בהוצאה כספית גדולה, אשר לא תמיד העסק יכול לעמוד בה. לכן קמו חברות המספקות מימון לרכב של העסק, והן מציעות הלוואות לרכישת רכב בתנאים משתלמים. חברות הספקות מימון לצורך רכישה של רכב מעניקות לכל מי שעומד בתנאים הלוואה נוחה במיוחד.

תנאים לקבלת הלוואה

גופים שונים המספקים הלוואות לצורך מימון לרכב של העסק מגדירות תנאים שונים, בהם הלווה צריך לעמוד. לרוב יידרש בעל העסק להוכיח כי העסק רווחי, וכי יוכל לעמוד בתנאי ההחזר החודשיים. כמו כן לרוב ישועבד הרכב לגורם שנותן את המימון, ובכך הופך הרכב לערבות בגין ההלוואה.

אפשרויות שונות לרכישת רכב

חברות מימון לרכב מאפשרות קבלת הלוואה הן עבור רכב חדש והן עבור רכבים משומשים:

רכב חדש – קיימת אפשרות קבלת הלוואה במלוא גובה הסכום הנדרש לרכב חדש. כמו כן קיימת אפשרות להסדר ליסינג מימוני. בעת הסדר מסוג זה יקבל בעל העסק הלוואה וישלם בכל חודש את דמי ההחזר החודשיים. חשוב לציין כי ליסינג מימוני משמעו הוא שבעל הרכב אחראי על ביצוע כל הטיפולים לרכב, והדבר אינו באחריות החברה שמספקת את ההלוואה.

רכב משומש – עבור בעלי עסקים המעוניינים ברכישת רכב משנתון קודם, קיימת גם כן אפשרות קבלת הלוואה במסגרת מימון לרכב עבור העסק. לרוב מדובר על רכבים אשר נמצאים על הכביש בתקופה אשר עולה על שלוש שנים.

יתרונות שיטת מימון זו

לכל חברה המספקת הלוואות לרכישת רכבים עבור העסק יתרונות שונים, אך ניתן לציין כמה יתרונות שכיחים ובולטים:

א. אפשרויות פריסה מגוונות – חברות המספקות הלוואה עבור רכישה של רכב לרוב יאפשרו לבעל העסק מגוון אפשרויות לפריסת התשלומים. באם יש רצון להחזיר את ההלוואה מוקדם מהצפוי לא כרוך הדבר בקנס כספי. כמו כן, במקרה ההפוך בו קיים קושי לעמוד בתנאי ההלוואה כפי שסוכמו, ניתן לפרוס מחדש את ההלוואה מבלי שיהיה הדבר כרוך בתשלום עמלות.

ב. אי השפעה על חשבון הבנק – הלוואה מסוג זה אינה משפיעה על האובליגו של בעל העסק, ולפיכך יכול הוא להמשיך ולנהל את הפעילויות השונות של העסק ללא מפריע.

ג. אפשרות קבלת הלוואה מהירה – בשונה מהלוואות אחרות, אפשרות מימון לצור רכישת רכב לעסק לרוב מאושרת במהירות וללא עיכובים, כך שבעל עסק יכול ליהנות מרכב חדש או רכב משומש במהירות מקסימאלית.

אתר חברת Car Online - מידע בנושא מימון לרכב