גיוס אשראי לעסקים

  • העסק בקשיים? יש לך בעיית תזרים מזומנים? מסגרת האשראי לא מספיקה?
  • מחפש הלוואה מהירה בתנאים משתלמים במיוחד?
  • על איזה סכום חשבת? 80,000 ש"ח? 150,000 ש"ח? 300,000 ש"ח?

קבל עכשיו אשראי עסקי באישור מהיר עד 250,000 ש"ח ללא ערבים וללא בירוקרטיה מיותרת. פתרון אשראי אידיאלי עבור עסקים במשבר. לחילופין, תוכל לקחת הלוואה בערבות מדינה בתנאים הכי טובים שיש! לחץ עכשיו על אחד הקישורים:

הלוואות לעסקים - לחץ כאן למידע נוסף

הלוואה בערבות מדינה - הכי משתלם שיש! (לחץ כאן)


גיוס אשראי לעסקים

ראשית יש לעשות הפרדה בין גיוס אשראי לעסקים הקיימים מעל מספר שנים לבין עסקים בהקמה. זאת כיוון שמדובר באפשריות שונות של אשראי עסקי. חברה פעילה הספיקה לצבור לעצמה קהל לקוחות קבוע והיא יכולה להציג נתוני צמיחה של מכירות ושל ההון העצמי של החברה. לעומת זאת, ההחלטה על מתן אשראי עסקי לחברה בהקמה תימדד על פי קריטריונים אחרים כמו היסטוריה עסקית ואישית, הון עצמי של הבעלים, מטרת השימוש בכסף, תוכנית עסקית, מינוף ועוד.

אשראי לעסקים - אופציות

האופציה הראשונה היא הגשת בקשה לאשראי בנקאי. ניתן לבקש אשראי לעסקים מהבנק בו אתם נמצאים, כלומר הגדלת מסגרות האובליגו. היתרון הוא שהבנק כבר מכיר אתכם וכבר נרקמה ביניכם מערכת יחסים. ניתן לבקש אשראי לעסקים מבנקים אחרים/ חדשים. אופציה נוספת היא גיוס אשראי לעסקים מגורם חוץ בנקאי, כלומר חברות אשר מנכות חשבוניות מעל 100 אלף ש"ח. גם התחום של ניכיון צ'קים הפך לפופולארי ביותר בשנים האחרונות (הריביות משתלמות מאד). אך רוב העסקים אינם מודעים לאופציה נוספת אשר יכולה להקל רבות על עסקים - גיוס אשראי על ידי הלוואות מדינה.

גיוס אשראי מהלוואות מדינה

זוהי דרך מעולה לגיוס אשראי לעסקים. מדוע? ניתן לקבל הלוואה של עד 750 אלף ש"ח לטובת השקעה, מימון הון חוזר, הקמת עסק חדש או הרחבת העסק. היתרון המשמעותי באשראי מסוג זה, הוא מיעוט הביטחונות הנדרשים. בניגוד להלוואות בנקאיות או הלוואות אחרות, המדינה נותנת אחוז גבוהה של ערבות וכך הביטחונות הנדרשים מבעל העסק או היזם פוחתים באופן משמעותי. כמו כן, ניתנת פריסת החזרים נוחה, כחמש שנים מקבלת ההלוואה, ובנוסף לכך ישנה אפשרות לדחות את תחילת תשלומי ההחזרים (תקופת grace). רוב הקרנות מציעות תקופה של שישה חודשים. מלבד זאת, שיעורי הריבית נמוכים וניתנת אפשרות לפרוע את ההלוואה בפירעון מוקדם במינימום עמלה.

צור קשר עם מומחים בתחום האשראי כדי לקבל את אשראי עסקי בתנאים הטובים ביותר לעסק שלך. המרכז הישראלי לאשראי עסקי מעמיד לרשותך צוות מקצועי, אמין ובעל ניסיון רב.    

 


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

שירותים