גיוס אשראי בנקאי

  • מעוניין להרחיב את מסגרת האשראי בבנק? לאחד חובות?
  • מחפש דרך לגייס הון לעסק בתנאים סופר משתלמים?
  • גיוס אשראי בנקאי בתנאים משודרגים?

גיוס אשראי בנקאי מזרים "חמצן" לעסק. אנו במרכז הישראלי לאשראי עסקי פועלים מול כל הבנקים במטרה לבצע גיוס אשראי בנקאי בתנאים הכי טובים שניתן, לטובת כל לקוחותינו. קשר שוטף ושנים של ניסיון מאפשרים לנו להשיג עבורך את התנאים הטובים ביותר!

אנו מספקים מגוון הלוואות לעסקים - לחץ לפרטים
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


אשראי לפעילות העסק

אשראי לעסק הוא כמו אוויר לנשימה. אשראי זה מאפשר לעסק להתנהל בצורה שוטפת, לשלם בעבור ההתחייבויות שלו, להעסיק עובדים, לרכוש ציוד לפעילות העסק וכדומה. כמו כן גיוס אשרי בנקאי נדרש לשם הרחבת פעילויות העסק לאפיקים חדשים, ומאפשר לעסק ליהנות מהזדמנויות עסקיות פחות שגרתיות שנקרות בדרכו. בארץ קיימות שתי אלטרנטיבות עיקריות לצורך גיוס אשראי, האחת הינה גיוס אשראי בנקאי והשנייה גיוס אשראי חוץ בנקאי. לא פעם מומלץ לפצל את מקורות האשראי של העסק, בכדי למזער סיכונים ובכדי להרחיב אפשרויות פעולה. אנו במרכז הישראלי לאשראי עסקי מומחים בגיוס אשראי מכל סוג, לרבות גיוס אשראי בנקאי.

היכרות פנימית עם המערכת הבנקאית

בישראל הבנקים השונים מהווים את החלק הארי בין הגופים המספקים אשראי. בכדי להצליח ולגייס אשראי מהבנקים צריך להשקיע זמן ומאמץ רב. הבנקים השונים דורשים תהליך שונה זה מזה, ולפיכך על מנת להצליח ולגייס מהם אשראי יש צורך בהיכרות מעמיקה עם כל בנק ודרישותיו הוא. אנו במרכז הישראלי לאשראי עסקי מעסיקים עובדי בנק לשעבר וכלכלנים מומחים, ולכן יכולים אנחנו בקלות לצלוח את כל האתגרים שכל בנק מעמיד על לקבל אישור על בקשת האשראי.

מה כולל התהליך?

הצוות שלנו מלווה לקוחות בתהליך גיוס אשראי בנקאי מתחילת הדרך ועד להשגת האשראי הדרוש. לאחר פגישה בה יוגדרו צרכי האשראי שלך, נסייע לך בהכנת תוכנית עסקית פיננסית אותה נגיש בשמך לכל אחד מהבנקים בפורמט הרצוי מבחינתם. אנו נדגיש בתוכנית את יתרונותיך, נפרט על תחום התחרות בה אתה עוסק, ונוכיח את יכולת ההחזר שלך. לאחר הגשת המסמכים לבנקים, נבצע בשמך משא ומתן להשגת האשראי בתנאים הטובים ביותר עבורך. התהליך המבוצע על ידינו ללא ספק יחסוך לך התעסקות עם כל צרכי הבירוקרטיה ויחסוך לך זמן יקר וכסף.

אשראי בתנאים טובים חוסך לך כסף

אשראי בנקאי יכול מאו לסייע לעסק שלך למגוון רחב של צרכים. יחס עם זאת, באם לא יינתן אשראי בנקאי בתנאים טובים, יכול הדבר מאוד להקשות על יכולת ההתנהלות העסקית שלך. כאשר גורמים שאינן מבינים בתחום פונים לקבלת אשראי בנקאי, לא פעם ניתן אשראי זה עם ריביות מאוד גבוהות ועם תנאים מגבילים נוספים. צוות המומחים שלנו יעמוד לצדך בכל התהליך, בכדי לוודא כי אתה מקבל אשראי בנקאי בתנאים הטובים והאפקטיביים ביותר עבורך.


מומחים בביצוע משא ומתן עבורך

אם חשבת שכל מי שניגש לבנק לקבלת אשראי מקבל את אותם תנאים, הרי שטעות בידך. מניסיוננו כאשר מעורב גוף מקצועי, מיד משופרים תנאי האשראי והריביות, דבר שיכול לחסוך מאות ואלפי שקלים.

לבדיקת זכאות מהירה - צור קשר


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

שירותים