הגדלת מסגרת אשראי

  • יש לך עסק רווחי עם בעיה בתזרים? מסגרת האשראי לא מספיקה?
  • מחפש הלוואה מיידית?? (50,000, 100,000, 250,000)
  • שמעת על שירות של הגדלת מסגרת האשראי בבנק?

אנו מסייעים לעסקים במשבר לקבל פתרונות אשראי מיידיים, ללא בטחונות וללא ערבים. הגדלת מסגרת האשראי בבנק (לפי הצרכים שלך) או הלוואה מיידית לעסקים עד 250,000 ש"ח בפריסת תשלומים נוחה במיוחד. הכסף אצלך בחשבון מהיום להיום!

למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים - לחץ כאן
הלוואות בערבות מדינה - משתלם במיוחד! (לחץ כאן)

למה להגדיל את מסגרת האשראי?

הגדלת מסגרת אשראי לעסקים מאפשרת למעשה מימון להון חוזר לצורך קיום העסק עד לקבלת כספי הלקוחות כלומר פתרון לבעיות בתזרים המזומנים ולעסקים בתהליכי הבראה. במקרים רבים עסקים הקיימים מספר שנים אינם בודקים את הבנק על בסיס קבוע. בהתאם לכך הם אינם יודעים האם העמלות, מסגרות האשראי או תנאים אחרים מתומחרים בהתאם לגודלו של העסק, הכנסותיו ובהתאם לוותק שלו. לכן, בדיקה קבועה הנערכת לפחות פעם בשנה תאפשר לכם לשפר תנאים שונים ואף תאפשר הגדלת מסגרת אשראי. באמצעות הגדלת המסגרת בבנק תוכלו להגדיל את הזמנות הספקים, להגדיל את התפוקה של העסק ולהרוויח יותר. 

 

כיצד מגדילים את האשראי?

הגדלת מסגרת אשראי יכולה להתבצע במספר דרכים שונות. ניתן לבקש מהבנק פריסה מחודשת של חובות קודמים. כלומר דחיית התשלומים למועד מאוחר יותר על ידי פירעון החובות הקודמים וריכוזם לחוב יחיד עם פריסת תשלומים מחודשת אשר מותאמת לעסקך. כמו כן ניתן להגדיל את מצבת האשראי על ידי התמקחות עם הבנק לגבי אחוזי השווי של הביטחונות הקיימים. חשוב לאפשר לבנק להשתמש בתחילה רק בחלק מן הביטחונות וכך להשאיר בידכם את האופציה למיקוח בעת הצורך. אך העדיפות היא לבקש מהבנק הגדלת מסגרת אשראי בטרם העסק נכנס לקשיים. האינטרס של הבנקים הוא לאפשר אשראי לעסקים והגדלת מסגרת אשראי לעסקים במידה והם רווחיים, לכן הגדלת האשראי מבעוד מועד תעזור לעסק בימים קשים. אופציה נוספת היא פנייה לבנק לקבלת אשראי בערבות המדינה.

עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום הפיננסי לקבלת החלטה נבונה לגבי בחירת החלופה הכדאית ביותר של הגדלת מסגרת אשראי. צרו קשר עמנו ותקבלו ייעוץ אמין ומקצועי.

 

אשראי בערבות המדינה

תוכלו להגדיל את האשראי של העסק שלכם על ידי קבלת מימון מאחת הקרנות המציעות אשראי בערבות המדינה. באופציה זו תזכו לתנאים טובים כמו פריסת תשלומי החזרים נוחה ותקופת grace , עמלות נמוכות, וכל זה על ידי מתן בטחונות אישיים באופן נמוך משמעותית ביחס לאשראי הבנקאי. המדינה מציעה ערבות של עד 90 אחוזים, כך כמעט בעל עסק יכול לעמוד בתנאים הבסיסיים לקבלת האשראי.

ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים - לחץ כאן✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

שירותים