הלוואה עסקית

  • רוצה להרחיב את פעילות העסקית?
  • מסגרת האשראי אינה מספיקה לך?
  • מחפש הלוואה עסקית בתנאים סופר אטרקטיביים?

הלוואה עסקית היא דבר שכל עסק צריך מעת לעת. אנו, במרכז הישראלי לאשראי עסקי, מספקים ייעוץ וליווי לעסקים בכל סדר גודל המעוניינים לקבל הלוואות עסקיות בתנאים המשתלמים ביותר. תשלום על בסיס הצלחה.

לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


כאשר הבנק לא מספק הלוואה

בעבר לא היתה לעסקים הרבה ברירה בכל נוגע להלוואה לעסק. כאשר הם היו צריכים מימון או הגדלת מסגרת אשראי, ניתן היה לפנות אך ורק אל הבנקים. אלו היו לעיתים נעתרים ולרוב מסרבים. עסק אשר הבנק סירב לאשר לו את הלוואה נותר ללא מקורות מימון. כיום יש לא מעט חלופות חוץ בנקאיות, אליהם ניתן לפנות בכדי לקבל הלוואה עסקית. פתרונות מימון לעסקים צריכים להיבחר בקפידה ובהתאמה אישית לצרכי הלווה. כחלק מתפקידנו אנו בוחנים את העסק, את יכולותיו העסקיות והפיננסיות, את התשלומים לעומת ההכנסות וכדומה, בכדי שנוכל להתאים לך תמהיל מימון משתלם לעסק.

פתרונות מימון חוץ בנקאיים

כאמור כיום הבנקים כבר אינם הגוף היחיד שמספק הלוואה עסקית. יש לא מעט גופים פרטיים אשר מאפשרים ליזמים ועסקים ליהנות מהלוואות ואשראי בתנאים משופרים. בין הגופים אפשר לציין קרנות פרטיות, אשראי חוץ בנקאי, קרנות בערבות המדינה ועוד. כחלק מהמומחיות שלנו אנו מבצעים ניתוח מעמיד של צרכי המימון של העסק, ויוצרים את תמהיל המימון האפקטיבי ביותר.

הלוואה מהירה עד 100,000 ש"ח

אחת האפשרויות לקבלת הלוואה עסקית היא לפנות לקרנות הפועלות תחת ערבות מדינה. עבור בעלי עסקים שונים, הן עסקים בתחילת דרכם, הן עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, קיימת אפשרות לקבלת מימון בתהליך מהיר במיוחד. מסלול זה מספק הלוואה בגובה 100,000 שקלים. כיצד ניתן לקבל את ההלוואה – בכדי לקבל את הלוואה זו על העסק להציג תוכנית עסקית מסודרת. אנו מסייעים לעסקים ביצירת תוכנית זו בפרוצדורה מהירה במיוחד. בשלב הבא תעשה בחינה של הקרנות השונות המספקות הלוואה מסוג זה, בכדי לבחור את הקרן שמציעה את התנאים המשתלמים ביותר. אנו נותנים יעוץ וליווי לכל אורך הדרך וגובים תשלום רק על בסיס הצלחה.

הלוואה לעסקים קטנים ובינוניים

הקרנות החוץ בנקאיות השונות מספקות הלוואה עסקית לעסקים קטנים ובינוניים. קיימות הגדרות ברורות שמבחינות בין עסק קטן ועסק בינוני, אשר נוגעות בגודל המחזור שלהם. עסק קטן יכול לקבל הלוואה עד גובה 500,000 שקלים. עסק בינוני יכול לקבל הלוואה עד גובה של שמונה מיליון שקלים או בגובה של עד 8% מהמחזור. כל קרן קובעת תנאים מעט שונים, אך לרוב מדובר על הלוואה בתשלום ריבית פריים של 2%-3.5% עם תקופת גרייס של חצי שנה.

ליווי מנצח עד לקבלת האשראי המבוקש

התמצאות ברזי תחום הלוואות עסקיות יכול לשונות עבורכם את התמונה בצורה משמעותית. פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי. היועצים שלנו סוגרים מדי יום עשרות הלוואות חדשות עבור עסקים כמו שלך.

לבדיקת זכאות מהירה חינם - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואות לעסקים