הלוואות לעסקים קטנים

  • העסק נקלע לקשיים? מעוניין להתרחב?
  • סכום מיידי של 100,000 ש"ח יכול לעזור לך?
  • מחפש הלוואה מהירה בתנאים יוצאים מן הכלל?

אנו מספקים פתרונות אשראי מיידיים - ללא בטחונות וללא ערבים! כסף מזומן לחשבון עם פריסת תשלומים נוחה והגיונית. כמו כן, אנו מסייעים לעסקים קטנים לקבל הלוואה בערבות מדינה, תוך חיסכון בעלויות ריבית ופריסת תשלומים נוחה. צור קשר לפרטים נוספים!

מגוון סוגי הלוואות לעסקים - לחץ כאן
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח!


הלוואות לעסקים קטנים


מדוע עסקים קטנים זקוקים לתמיכה במימון?

עסקים קטנים ובינוניים נבדלים מעסקים גדולים במספר היבטים עסקיים. בין השאר, פתרונות האשראי שמוצעים לעסקים קטנים ובינוניים הינם שונים בתכלית מאלו של עסקים גדולים. בניגוד לעסקים גדולים, עסקים קטנים לעיתים קרובות נתקלים במענה שלילי מצד הבנקים בקבלת הלוואה לעסקים קטנים. פעמים רבות עסקים אלו מתבקשים להמציא ערבויות או הון עצמי שאין באפשרותם להמציא.

כמו כן, עסקים קטנים רגישים מאוד לתנודות כלכליות בשוק כמו בעתות מלחמה אשר פורצות בארצנו לעיתים קרובות, או שינויים גלובאליים שונים כמו מגפת הקורונה. מגפת הקורונה למשל, הביאה לסגירה מיידית על עשרות אלפי עסקים קטנים בישראל. עסקים קטנים לא מחזיקים נכסים רבים או מנהלים מחזורי מסחר גדולים, וכל כישלון של עסקה או ירידה חדה בהכנסות עלולים להביא לקריסתו של העסק. לכן הלוואות לעסקים קטנים הן הכרחיות לקיום העסק.

יש מגוון הלוואות לעסקים קטנים - צריך רק לבקש!

אל תפספס! כתבה
מרתקת בערוץ 10 (01:52):איזה מימון אנו ממליצים לעסקים קטנים?

ישנם סוגים שונים של הלוואות: הלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות לעסקים מהמגזר הפרטי, הלוואות ממשפחה וחברים ועוד. אנו ממליצים על הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה. הלוואות בערבות מדינה תומכות כיום בעסקים רבים ומספרן רק הולך וגדל משנה לשנה. להלוואות מסוג זה יתרונות רבים אשר מאפשרים לבעל העסק או ליזם לקחת הלוואה לעסקים קטנים בתנאים נהדרים ועם פריסת תשלומים נוחה והגיונית.

קרנות כמו מט"י, קרן קורת, קרן שמש, קרן להב, קרן אור, קרן לעולה העצמאי וקרנות נוספות עומדות לרשות בעלי העסקים הקטנים. הן מציעות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בשיעורי ריבית נמוכים, בפריסת החזרים נוחה ותנאים נוחים נוספים. כמו כן, ניתן להגיע לסכום די גבוהה של הלוואה – עד 750,000 ש"ח.

סיווג העסק לפי גודלו

כפי שכבר הוזכר לעיל, הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה מותאמות לגודלו של העסק ולמחזור העסקי שלו. לכן יש לסווג את סוג העסק לפי גודלו. כיצד מתבצעת החלוקה? עסקים קטנים מוגדרים בתור עסקים אשר מפיקים מחזור מכירות שנתי של עד 25 מיליון ₪ בשנה שקדמה לבקשה. עסקים בינוניים הינם עסקים אשר מפיקים מחזור מכירות שנתי שלא עלה על 100 מיליון ₪ ולא פחת מ - 25 מיליון שקלים בשנה שקדמה לבקשה.

שוקלים לקחת הלוואה לעסקים קטנים? אין סיבה שתעברו את התהליך לקבלת ההלוואה לבד. פנו אלינו, לצוות המומחים של המרכז הישראלי לאשראי עסקי, אנו עומדים לרשותכם לכל שאלה ומבטיחים לכם שירות מקצועי, אמין ואדיב.

לבדיקת זכאות מהירה - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

סוגי הלוואות