הלוואות מקרנות מדינה

  • זקוק לאשראי עסקי מהיר? בתנאים נוחים?
  • הלוואה תוכל לסייע לך לפתח את העסק? לתת לך חמצן?
  • מחפש מסלול הלוואה נוח ומהיר?

המרכז הישראלי לאשראי עסקי מתמחה בגיוס הלוואות מקרנות מדינה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים. הלוואה מיידית עד 500,000 ש"ח בלי צורך בביטחונות וערבים. 


לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


מהן הלוואות מקרנות מדינה?

בכדי לסייע לעסקים הוקמו קרנות מיוחדות אשר מספקות הלוואות ליזמים ובעלי עסקים שונים. הלוואות אלו בערבות המדינה, ערבות הניתנת על ידי הבנקים אשר זכו במכרז (בנק מזרחי, בנק הפועלים, בנק מרכנתיל ובנק אוצר החייל). קיימות כמה קרנות המספקות הלוואות בתנאים נוחים כגון קרן שמש, מט"י, קרן אור, קרן להב וכדומה. הלוואות אלו ניתנות בכמה מסלולים, על פי גודל מחזור העסק וסוג הצורך בהלוואה.


הלוואות לעסקים קטנים

בכדי שעסק קטן יוכל לקבל הלוואות של הקרן לעסקים קטנים עליו להיות בעל מחזור שנתי של עד 6.25 מיליון שקלים. סכום ההלוואה הינו עד 500,000 שקלים, את ההלוואה יש להחזיר עד תקופה של חמש שנים, קיימת תקופת גרייס של עד 6 חודשים. גובה הריבית להלוואה מסוג זה הינה 2%-3.5% +ריבית פריים. כמו כן לקבלת הלוואות מקרנות מדינה יש להציג ביטחונות של עד 25%, לצד ערבות אישית ו/או ערבות בן הזוג (לפי שיקול דעתה של הקרן).

הלוואות לעסקים בינוניים

עסקים בינוניים בעלי מחזור שנתי של 6.5 מיליון ועד 100 מיליון שקלים יכולים לפנות אלינו ואנו נגייס עבורם הלוואות מקרן מדינה בתנאים משתלמים. הסכומים משתנים בין הקרנות אך ככלל מדובר על סכום הלוואה של עד 8% מהמחזור השנתי ומקסימום של 8 מיליון שקלים. את ההלוואה יש להחזיר עד תקופה של חמש שנים, קיימת תקפת גרייס של שישה חודשים. הריבית להלוואה מסוג זה הינה פריים 2%-3.5%. בכדי לקבל אישור על הלוואה זו יש להציג ביטחונות עד 25%, וכמו כן ערבות אישית או של בן הזוג.

הלוואה לפתיחת עסק

הלוואה המיועדת ליזמים אשר מעוניינים בהקמת עסק חדש, וטרם החלו בפעילות העסקית. כמו כן הלוואה זו מיועדת עבור עסק בכל סדר גודל (פטור, מורשה או חברה בע"מ) ללא מסגרת אשראי פעילה ובעל מחזור שאינו עולה על 500,000 שקלים. גובה הלוואות מקרנות מדינה במסלול זה הינו 500,000 שקלים, לתקופת החזר של עד 5 שנים, גריסס עד 6 חודשים, ריבית פריים 2%-3.5%. במסלול זה נדרשות ביטחונות של 10% בהלוואה עד גובה 300,000 שקלים ו- 25% עבור הלוואה עד 500,000 שקלים.הלוואה במסלול מהיר (עד 100,000 שקלים)

הלוואה המיועדת לעסקים קטנים אשר המחזור שלהם אינו עולה על 3 מש"ח. הלוואה זו ניתנת בסכום של עד 100 אלף ₪ במסלול מהיר במיוחד.


ייעוץ לקבלת הלוואות

נציגינו במרכז הישראלי לאשראי מומחים בהשגת אישור הלוואות בהתאם לצרכים. פנה אלינו לקבלת יעוץ ללא התחייבות.


ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה