מימון לעסקים מתחילים

  • יש לך עסק בתחילת הדרך?
  • צריך מימון להמשך או הרחבת פעילותו?
  • מימון לעסק מתחיל בתנאים משופרים?

עסקים מתחילים זקוקים למימון לשם פעילות העסק. ככול שהפניה לגורמים השונים נעשית בצורה יותר מקצועית, כך גדלים הסיכויים של בעל העסק להשיג הלוואה לעסק מתחיל בתנאים משופרים. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה!

>> לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים
>> הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


מימון לעסק בתחילת דרכו

אחד הגורמים שבגינם יזמים לא מוציאים לפועל רעיונות טובים ואיכותיים היא בעיית המימון. אם יש לך רעיון לעסק או עסק בתחילת הדרך, דע כי תוכל להשיג מימון לעסק מתחיל. אנו במרכז הישראלי לאשראי עסקי מספקים ליווי מלא ללקוחותינו למציאת פתרונות אשראי מידיים, בין אם מדובר בהלוואה מהבנק או הלוואה מקרן חוץ בנקאית הפועלת בערבות מדינה. גם אם עד כה הסתדרת עם המימון שיש ברשותך, הרי סביר כי תזדקק למימון נוסף לצורך פעילותו של העסק. קבלת מימון אינה דבר פשוט אך בהחלט אפשרי, באם פועלים מול הגופים הפיננסים בצורה נכונה.


הלוואה עבור פתיחת עסק

כל גוף המספק מימון לעסק מתחיל  דורש הגשת תוכנית עסקית מפורטת ומילוי פורמט בקשה מעט שונה. אין ספק כי ככול שתגיש תוכנית עסקית יותר משכנעת, ותדע כיצד נכון להתנהל מול הגופים הלוו, כך יגדלו הסיכויים שלך להצליח ולקבל הלוואה לעסק מתחיל. לשם כך אנו מעמידים את מיטב המומחים שלנו, אשר כולם יוצאי בנקים וכלכלנים, אשר בקיאים בפרוצדורות השונות הנדרשות מכל גוף פיננסי המספק מימון לעסק מתחיל. לאחר שלב הגשת הבקשה יש לבצע מו"מ על מנת לוודא שיפור תנאים, תנאי החזר נוחים ושיפור ריביות, על מנת שיטיבו כמה שיותר עם בעל העסק.

פניה אל הבנקים

הבנקים מהווים חלק מרכזי במקורות מימון לעסקים מתחילים. קבלת הלוואה מהבנקים אינה דבר פשוט במיוחד, אך אפשרי, באם פועלים מולם נכון. באם נחליט יחד כי הגורם הנכון לקבלת הלוואה לעסק מתחיל הוא הבנק, נדאג לפנות אליו באופן מקצועי ומסודר, כך שיגדלו הסיכויים שלך להצליח להשיג את המימון. כחלק מפעילותינו מול הבנק נבצע בעבורך משא ומתן במטרה לשפר כמה שיותר את תנאי ההלוואה לשביעות רצונך.

פניה לקרנות בערבות מדינה

מימון לעסקים מתחילים ניתן להשיג גם באמצעות פניה לקרנות בערבות המדינה. קרנות אלו מספקות הלוואה לעסק מתחיל במספר מסלולים. אחד המסלולים האפקטיביים ביותר עבור עסק מתחיל הוא מסלול הלוואה מהיר. הלוואה זו ניתנת לעסק בתחילת דרכו, והיא מספקת מימון של 100,000 שקלים. תקופת ההלוואה היא 5 שנים והיא מיועדת עבור עסק שהמחזור השנתי שלו עומד על מקסימום 3 מיליון שקלים.


תשלום על בסיס הצלחה בלבד

בשונה מגופים פיננסים אחרים, אשר פועלים במטרה להשיג הלוואות עבור בעלי עסקים, חשוב לציין כי אנו גובים תשלום על בסיס הצלחה בלבד. אם לא הצלחנו להשיג עבורך את ההלוואה לא תחויב בתשלום.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף - לחצו כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מימון עסקים