מימון לעסקים

  • צריך אשראי לפתיחת עסק? אשראי עבור עסק ותיק שנקלע לקשיים?
  • מחפש מימון לצורך הרחבת פעילות עסקית? מימון יבוא? סגירת המינוס?
  • מחפש פתרונות מימון לעסקים - בתנאים משתלמים במיוחד?

המרכז הישראלי לאשראי עסקי יאתר עבורך שפע של אפשרויות מימון לעסקים בתנאים סופר משתלמים, וידאג שתקבל את ההלוואה בתנאים אופטימליים. תשלום על בסיס הצלחה בלבד!

לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים קטנים ובינונים
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח! (לחץ כאן)


מה מטרת מימון לעסקים

בעלי עסקים ויזמים זקוקים למימון בשלבים שונים של העסק ולצרכים מגוונים. כאשר מדובר על עסק קטן או עסק בינוני, נתון הוא בכל רגע להשפעות חיצוניות ופנימיות, אשר יכולות להשפיע רבות על יכולתו של העסק להתקיים. במקרים כאלו ניתן לפנות לאחד הגופים המספקים מימון לעסקים. פניה לגופים פיננסים בנקאיים או חוץ בנקאיים דורשת הכרות עם גופים אלו, והצגת מסמכים המעידים על פעילות העסק. אם אתה רוצה להגדיל סיכוייך להשגת מימון לעסק בתנאים משופרים, צור עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח ללוות אותך בתהליך, עד לקבלת ההלוואה. 

סוגי מימון לעסק

הלוואות עבור מימון עסק קיימות מכמה סוגים. בעבר היו אנשים פונים אך ורק לבנקים, לשם בקשת הלוואה, אך כיום קיימות אלטרנטיבות נוספות. הבנקים לא תמיד ששים לאשר הלוואות מימון לעסק קטן או בינוני, שטרם הוכיח את יכולת ההחזר והרווחיות שלו. לפיכך פונים הרבה בעלי עסקים לאלטרנטיבות החוץ בנקאיות השונות, לרבות קרנות , גופים פרטיים, הלוואה דרך כרטיס האשראי והלוואה בערבות המדינה.

מה נדרש לשם קבלת הלוואה מהבנק

מרבית הבנקים מספקים הלוואות לעסקים, אך מדובר בתהליך ארוך אשר גוזל לא מעט זמן. על מבקש ההלוואה למלא טופס בקשה ספציפי לאותו בנק, להציג תוכנית עסקית הכוללת מצב פיננסי נוחי ותחזית פיננסית. הבנקים חוששים לתת מימון לעסקים ביודעם כי לא לכל עסק קיימת יכולת החזר. לפיכך הלוואות אלו דורשות ערבויות וביטחונות, לרוב בגובה ההלוואה. אם החלטת לגשת לבקש הלוואה מהבנק כדאי שתגיע כמה שיותר מוכן. הצוות שלנו כולל מומחים יוצאי הבנקים, אשר יוכלו ללוות אותך בכל שלבי התהליך. הייעוץ שלנו יכול לחסוך לך זמן יקר של המתנה והגשת טפסים, וליצור בעבורך הלוואה משתלמת במיוחד.

הלוואה בערבות מדינה

המדינה מעוניינת לעודד צמיחה של עסקים, ולכן מספקת ערבות להלוואות אשר ניתנות על ידי קרנות שונות. הלוואות אלו ניתנות גם לעסק מתחיל, גם לעסק המצוי במשבר כלכלי וגם לעסק משגשג המעוניין להמשיך ולפרוח. הלוואה זו לרוב דורשת מבעת העסק להציג ערבות של 25% מההלוואה, ואת יתרת הערבות מספקת המדינה, באמצעות בנקים שנבחרו במכרז לנושא. קיימים מספר מסלולי הלוואה כאשר את ההלוואות הניתנות במסלולים השונים ניתן להחזיר תוך תקופה של 5 שנים, כאשר בתחילת התקופה (חצי שנה ראשונה) קיימת תקופת גרייס, בה ניתן לשלם רק את סכום הריבית. ביתרת זמן ההלוואה יש להחזיר מידי חודש את הסכום שנקבע מול הגורם המלווה. אנו מספקים ליווי מלא לבחירת ההלוואה המתאימה לך ביותר, ליווי מקצועי ואדיב כאחד.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מימון עסקים