מימון לרכב יד שניה / חדש

  • מעוניין לקנות רכב חדש לעסק?
  • רכב חדש? מימון לרכב יד שניה? ליסינג מימוני?
  • מחפש מימון לרכב בתנאים אטרקטיביים?

קבל עכשיו הלוואה לרכב יד שניה או חדש באישור מהיר עד 100% מימון. אנו פועלים בשיתוף פעולה מנצח עם חברת Car Online, ע"מ לספק לך את התנאים הטובים ביותר בשוק. השירות ניתן לעסקים ולאנשים פרטיים. בדיקת זכאות מהירה און ליין!

מימון לרכב יד שניה

הלוואות לעסקים עד 500,000 ש"ח - לחץ כאן


מי זקוק למימון לרכב?

בעסקים רבים יש צורך ברכישה של רכב לטובת הפעילות העסקית. רכישת רכב כרוכה בהוצאה כספית גדולה, אשר לא תמיד העסק יכול לעמוד בה. לכן קמו חברות המספקות מימון לרכב יד שניה או חדש, המציעות הלוואות לרכבים בתנאים משתלמים במיוחד. חברות המספקות מימון לרכישת רכב פועלות בד"כ מול מגוון יבואנים ומגרשי רכבים, ומעניקות לכל מי שעומד בתנאים הלוואה לרכב יד שניה או חדש בתנאים אטרקטיביים (בתפירה אישית).

תנאים לקבלת הלוואות לרכבים

אין זה סוד כי קל יותר לקבל מימון לרכב מחברת מימון חוץ בנקאית מאשר מהבנק. התהליך קצר יותר ונדרשת הרבה פחות בירוקרטיה. הריבית שמשלמים הינה מעט גבוהה יותר, אך עבור הרבה גופים זה הרבה יותר משתלם ואף יותר פרקטי, שכן כך מסגרת האשראי בבנק אינה מושפעת כלל. בתוך כך, גופים שונים המספקים הלוואות לרכבים מגדירים תנאי סף בהם הלווה חייב לעמוד. אין זה משנה אם מדובר ברכב חדש או מימון לרכב יד שניה. לרוב יידרש בעל העסק להוכיח כי העסק רווחי, או לחילופין איש פרטי יצטרך להוכיח יכולת השתכרות יציבה. כמו כן, ברוב המקרים ישועבד הרכב החדש לטובת הגורם שנותן את המימון, ובכך הופך הרכב לערבות בגין ההלוואה.

אפשרויות שונות לרכישת רכב

חברות מימון לרכב מספקות הן הלוואות לרכב יד שניה והן הלוואות לרכבים חדשים:

רכב חדש – קיימת אפשרות קבלת הלוואה לרכב חדש במימון מלא. כמו כן קיימת אפשרות להסדר ליסינג מימוני. בעת הסדר מסוג זה יקבל בעל העסק הלוואה וישלם בכל חודש את דמי ההחזר החודשיים. חשוב לציין כי ליסינג מימוני משמעו הוא שבעל הרכב אחראי על ביצוע כל הטיפולים לרכב, והדבר אינו באחריות החברה שמספקת את ההלוואה.

מימון לרכב יד שניה – עבור בעלי עסקים או אנשים פרטיים המעוניינים ברכישת רכב משנתון קודם, קיימת גם כן אפשרות לקבל מימון לרכב יד שניה מסחרי או פרטי. לרוב מדובר ברכבים אשר נמצאים על הכביש בתקופה אשר עולה על שלוש שנים אך לאו דווקא. הלוואה לרכב יד שניה ניתנת בסכומים מעט יותר נמוכים, אך בתנאים נהדרים.

בדיקת זכאות מהירה -
השירות זמין גם עבור אנשים פרטיים
תן לנו להפתיע אותך עם הצעה משתלמת!
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם:
מימון לרכב יד שניה

יתרונות שיטת המימון שלנו

לכל חברה המספקת הלוואות לרכבים עסקיים/פרטיים יתרונות שונים,
אך ניתן לציין כמה יתרונות שכיחים ובולטים:

א. אפשרויות פריסה מגוונות – חברות המספקות הלוואות לרכבים יאפשרו בד"כ לבעל העסק מגוון אפשרויות לפריסת התשלומים. באם יש רצון להחזיר את ההלוואה מוקדם מהצפוי לא כרוך הדבר בקנס כספי. כמו כן, במקרה ההפוך בו קיים קושי לעמוד בתנאי ההלוואה כפי שסוכמו, ניתן לפרוס מחדש את ההלוואה מבלי שיהיה הדבר כרוך בתשלום עמלות.

ב. אי השפעה על חשבון הבנק – הלוואה מסוג זה אינה משפיעה על האובליגו של בעל העסק, ולפיכך יכול הוא להמשיך ולנהל את הפעילויות השונות של העסק ללא מפריע.

ג. אפשרות קבלת הלוואה מהירה – בשונה מהלוואות בנקאיות, הלוואות מגופי מימון פרטיים מאושרת במהירות וללא עיכובים, כך שבעל עסק יכול להנות מרכב חדש או רכב משומש במהירות מקסימלית.

אל תפספס מבצעים חדשים -
השירות זמין גם עבור אנשים פרטיים
תן לנו להפתיע אותך עם הצעה משתלמת!
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם:אתר חברת Car Online - מימון לרכב יד שניה או חדש

 


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

שירותים