מימון עסקים

  • יש לך בעיית תזרים מזומנים? מסגרת האשראי לא מספיקה?
  • מחפש הלוואה מהירה בתנאים נוחים במיוחד?
  • על איזה סכום חשבת? 120,000 ש"ח? 250,000 ש"ח?

קבל עכשיו הלוואה עסקית באישור מהיר עד 250,000 ש"ח ללא ערבים, ללא בטחונות וללא בירוקרטיה מיותרת. פתרון אשראי ייחודי ומשתלם במיוחד עבור עסקים במשבר. בנוסף, קיימת עבורך האפשרות לקחת הלוואה בערבות מדינה. לחץ עכשיו על אחד הקישורים:

למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים - לחץ כאן

הלוואות בערבות מדינה - הכי משתלם שיש! (לחץ כאן)


מימון עסקים - מגוון אפשרויות

ישנן דרכים שונות לקבלת מימון לעסק שלך, השאלה היא כמובן איזה כלי יהיה הכי מתאים, יעיל ומשתלם עבורך. האופציות הנפוצות הן כמובן הלוואות בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מחברות האשראי, מימון המונים ועוד. כל הלוואה מגיעה עם תנאים שונים, וחשוב מאד להבין על מה חותמים. אנו מייעצים ומלווים עסקים עד לקבלת פתרון אשראי אידיאלי עבורם, כאשר התשלום הוא על בסיס הצלחה בלבד. יש לנו ניסיון של שנים, והיכרות מעמיקה עם שוק האשראי הישראלי.

מימון על ידי קרנות - במה מדובר?

מימון עסקים קטנים על ידי קרנות שונות כמו מט"י, קרן קורת, קרן שמש, קרן להב, קרן אור, קרן לעולה העצמאי וקרנות נוספות. היתרון המשמעותי בקרנות אלו הוא, שהמדינה מספקת ערבות להלוואה. לרוב יתרון זה משחק תפקיד חשוב בבחירת דרך מימון העסק. מלבד זאת, מימון עסקים על ידי הלוואות בערבות המדינה, ניתן בתנאים נוחים ביותר, בייחוד שמדובר על מימון לעסקים מתחילים. שיעורי הריבית נמוכים באופן יחסי לבנקים, פריסת תשלומי החזרי ההלוואה מוצעים באופן נוח להפליא ועוד תנאים נוחים אחרים. באמצעות הלוואות בערבות המדינה ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים.

גם אתה רוצה לחסוך כסף בעת מימון עסקים? המומחים שלנו ישמחו לתת לך שירות אדיב, תומך ומקצועי, וכמובן ידאגו שתקבל את ההלוואה הטובה ביותר עבור העסק שלך.

כיצד מקבלים מימון זה?

הקרנות מציעות מגוון מסלולי מימון לעסקים, כולל מימון לעסקים בהקמה, עסקים קטנים ועסקים בינוניים. לכן, אם ברשותך עסק שמחזור המכירות השנתי שלו קטן מ - 100 מליון ₪, אתה כבר בדרך הנכונה לקבלת מימון עסקים משתלם. ראשית יש לבחור מבין הקרנות השונות קרן אשר העסק שלך עומד בקריטריונים שהיא מציבה. לאחר מכן שולחים את הבקשה לקרן דרך אחד מהבנקים אשר קיבלו זיכיון למתן שירות זה. מתכנסת וועדה אשר דנה בבקשתך לקבלת המימון. בסיומה תתקבל החלטה והודעה תימסר למבקש המימון.


ליצירת קשר וקבלת פרטים נוספים - לחץ כאן

 


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

שירותים