מענה טלפוני לעסקים


שירות מענה טלפוני - ככה נותנים שירות היום

כמו רוב העסקים במדינה, גם המרכז הישראלי לאשראי עסקי מפעיל שירות מענה טלפוני. השירות נועד לתת מענה מיידי לכל מי שפונה לקבלת
אשראי עסקי. בין אם מדובר בהשארת פרטים בלבד, בירור תנאי ההלוואות או הגשת בקשה רשמית לקבלת ההלוואה. העקרון החשוב הוא מענה אנושי מהיר, כאן ועכשיו, בכל שאלה ובכל נושא.

כלים שיווקיים לעסקים קטנים ובינוניים

במסגרת הליווי שלנו, אני ממליצים למגוון עסקים קטנים ובינוניים לעשות שימוש בשירות מענה אנושי. מעבר לעובדה ששירות זה שם את הלקוח במרכז, הוא מאפשר לעשות סדר בפניות הטלפוניות, במחלקת המכירות ובשימור הלקוחות. בדף זה פירטנו עבורכם את היתרונות הגדולים של שירות זה, עליו אנו ממליצים לכל בעל עסק בישראל.

אם אתה בעל עסק אתה בטוח יודע
כמה חשוב הכלי של מענה טלפוני לעסקים. חשוב שהעסק שלך יהיה זמין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כי אין משהו שלקוח לא אוהב כמו לחכות הרבה זמן על קו הטלפון ללא כל מענה לצרכיו.

מענה טלפוני לעסקים - מה זה בכלל?

מענה טלפוני לעסקים זהו שירות שאתה בתור בעל עסק נותן ללקוחות שלך. זה אומר שהם יודעים שאתה תמיד שם בשבילם – גם מחוץ לשעות יום העבודה המוגדרות. כך ללקוח יש ביטחון שאם הוא יצטרך משהו אתה תמיד שם בשבילו לענות לו ולעזור לו והוא לא לבד. שירות מענה טלפוני אף יכול להחליף את המזכירות בחברה ולשרת אותך במהלך כל שעות יום העבודה כולל שבתות וחגים. ישנן חברות המשתמשות בשירות שלנו כשיש עומס על קווי הטלפון של החברה כגיבוי ועזרה. מענה טלפוני לעסקים זו השקעה בטוחה לך כבעל עסק לטווח הארוך ויעזור לך בשימור לקוחותייך ובנתינת השירות המקצועי והזמין ביותר.

שירות מענה טלפוני - קהל הלקוחות שלנו

אנחנו נותנים שירות לכל בעלי העסקים, מקטנים ועד גדולים. יש לנו לקוחות מהתחום העסקי, מהתחום הרפואי, מוסדות ,מועצות מקומיות ואף לקוחות מהתחום הממשלתי. יש לנו גם לקוחות קטנים יותר אשר הבינו כי ככה יהפכו לגדולים יותר. מענה טלפוני לעסקים שאנו מספקים פותר לך הרבה כאב ראש של לחזור להודעות של לקוח מסוים, איבוד לקוח כי לא הייתה זמינות לבקשותיו ונותן לך הרבה שקט.

היתרונות שלך כבעל עסק

כשאתה בוחר להשתמש בשירות מענה טלפוני בעסק שלך אתה רק מרוויח כי שירות מענה טלפוני שלנו פועל מחוץ לשעות העבודה המוגדרות של עובדייך או לחילופין מחליף את המזכירות הקיימת בעסק שלך. כך אתה בעצם מגדיל את קהל לקוחותייך. אתה יכול לעבוד עם חברות ועסקים מכל העולם. אין לך הגבלה של שעות עבודה וכך תוכל לגייס עוד ועוד לקוחות מרוצים.

מענה טלפוני לעסקים שאנו מציעים לך כולל בתוכו עובדים אשר עברו הכשרה מלאה כולל הכשרה בשפה האנגלית שהיא שפה עולמית ויכולה לשרת אותך רבות.

אנו מצוידים במיטב הטכנולוגיה – השיחות מוקלטות, הפרטים האישיים של כל לקוח מופייעים מול הנציגים והם יודעים לאן לנתב את השיחה. בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת של שירות מענה טלפוני אתה בתור בעל העסק תוכל לאחר כל שיחה לקחת את הפרטים החשובים לך ולהשתמש בנתונים לצרכיי החברה שלך.

יתרון נוסף חשוב ביותר הוא צמצום עלויות. כשאתה בוחר להשתמש בשירות מענה טלפוני לעסק שלך אתה חוסך בכח אדם ובכך גם חוסך כסף לעסק שלך. לא תצטרך להשכיר משרד שיטפל בשיחות הטלפון הנכנסות אלא תפנה את כל עבודת המענה האנושי לשירות המענה הטלפוני מחוץ לכותלי החברה.

הלוואות לעסקים - חזרה לדף הבית

 

 


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

סיוע לעסקים קטנים