משכנתא חוץ בנקאית

  • הבנק מסרב לתת לך משכנתא?
  • מחפש אלטרנטיבה מהירה, בתנאים נהדרים?
  • צריך הלוואה גדולה באישור מהיר?

אנו פועלים בשיתוף פעולה צמוד עם "המרכז הישראלי למשכון נכסים", המספק משכנתאות חוץ בנקאיות בתנאים נהדרים. משכון נכס, דירה, בית, קרקע או כל מבנה אחר תמורת הלוואה סופר משתלמת. הלוואות גדולות עד 8,000,000 ש"ח באישור מיידי.

הלוואה לרכישת דירה - באישור מהיר

משכנתא משמשת לרוב לצורך רכישת נכס לצרכי מגורים. בין אם מדובר על נכס ראשון ובין אם מדובר על נכס שני, מרבית האנשים זקוקים למשכנתא לצורך הרכישה. משכנתא הינה הלוואה לזמן ארוך אשר ניתנת בתנאים שונים בהתאם למסלול הנבחר. יש אשר נוטלים משכנתא לצורך רכישה של דירה ויש אשר מעוניינים בה לצורך שיפוץ של נכס. בכל מקר חשוב לדעת כי קיימים גופים שונים אשר נין לפנות אליהם במטרה לקבל משכנתא.

מהי משכנתא חוץ בנקאית?

מרבית האנשים טועים לחשוב כי רק הבנקים נותנים משכנתא. בפועל הדבר רחוק מאוד מהמציאות. בשנים האחרונות הוקמו גופים פיננסים חוץ בנקאיים אשר מספקים ללקוחות שונים משכנתאות חוץ בנקאיות. תחום זה הולך וצומח לאור היתרונות הכרוכים בו גופים אלו מאפשרים משכנתא עבור אנשים אשר הבנקים ממאנים לספק להם הלוואה לצורך רכישת נדל"ן.

מי מספק משכנתאות חוץ מהבנקים?

קיימות חברות שונות אשר מציעות לאנשים פרטיים משכנתא חוץ בנקאית. אמנם שק המשכנתאות עדין לרוב נשלט על ידי הבנקים הגדולים, אך כאמור בשנים האחרונות צמחו אלטרנטיבות נוספות. משכנתאות הניתנות שלא דרך הבנק מוצעות בכמה וכמה מסלולים, בדומה למשכנתאות בנקאיות. ההבדל המשמעותי בין השניים הוא שגופים שאינם בנקים לרוב יעתרו לבקשת דורש המשכנתא ולא יסתכלו על מצבו הפיננסי.

הפתרון הקל (והמשתלם)

אם נואשת מהפרוצדורה הסבוכה הכרוכה בקבלת הלוואה לטווח ארוך מהבנק, תמיד תוכל לפנות אל אחת החברות שאינן עוברות דרך הבנק ולבקש משכנתאות חוץ בנקאיות. יש מקרים רבים בהם הבנק אינו מאשר את ההלוואה, לאור מצב של שקים חוזרים, חוב להוצאה לפועל או חשבון מוגבל. אם מצב זה מוכר לך ולא הצלחת עד היום להשיג מבוקשך מהבנקים, תוכל לפנות אלינו, ואנו נשמח להיענות לבקשתך.

מסלולים שונים

תוכל לבחור מסלולי משכנתאות שונים, אשר נחלקים בחלוקה גסה למשכנתא לטווח ארוך, לתקופה של כ- 30 שנה ולמשכנתא לטווח קצר. בנוסף לחלוקה זו אנו מציעים ללקוחות מגוון רחב של מסלולי משכנתא, בדומה לאלטרנטיבות המוצעות כיום על ידי הבנקים המסחריים. כך יכול כל נוטל משכנתא לחשב מהו מסלול משכנתא האופטימלי ביותר עבורו ולבחור לקחת את המשכנתא שמתאימה לו ביותר.

החזרי תשלום המותאמים ליכולת ההחזר שלך

בכל משכנתא נקבעים מראש תנאים להחזר תשלומים, וכך גם עבור משכנתא חוץ בנקאית. בפעמים רבות שער הריבית שנקבע צמוד לשער הדולר, אך קיימות גם משכנתאות שאינן צמודות, ובהן גובה ההחזר החודשי קבוע מראש. אנו נשמח לייעץ לך ולהתאים עבורך את המשכנתא בתנאים הנוחים ביותר עבורך.


המרכז הישראלי למשכון נכסים - משכנתא חוץ בנקאית - לחץ כאן✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

מיחזור משכנתא