ניכיון צ'קים

  • יש לך עסק רווחי עם בעיה בתזרים המזומנים?
  • מקבל מלקוחות צ'קים דחויים? לא יכול לחכות עד מועד הפירעון שלהם?
  • מסגרת האשראי בבנק לא מספיקה? מחפש אפיק מימון חלופי?

השירות שלנו מאפשר לך לקבל ערכם של הצ'קים הדחויים שקיבלת מלקוחותיך - באופן מיידי.
פתרון ייחודי ומשתלם במיוחד עבור עסקים (או עצמאים) שצריכים כסף מזומן, כאן ועכשיו.
כלי אשראי חסכוני ביותר, בריבית הרבה יותר נמוכה מכל הלוואה שלקחת בעבר!


>> צריך ניכיון צ'קים? לחץ כאן עכשיוניכיון צ'קים – מה זה ולמי זה מיועד?

ניכיון צ'קים אולי נשמע לחלק מהאנשים כמו פעולה מפוקפקת ובעייתית, אך בפועל מדובר בצורת מימון פופולרית ולגיטימית בהחלט. ניכיון צ'ק הוא למעשה קבלת הערך הכספי של שיק דחוי באופן מיידי ובתמורה לתשלום של עמלה וריבית.

אם אתם בעלי עסק וקיבלתם מלקוח שיק דחוי שמועד הפירעון שלו רחוק, תוכלו לפנות לבנקים או לגופים חוץ בנקאיים אחרים, להמחות (להעביר) להם את הזכות על השיק, ולקבל מהם את הערך הנקוב בו מבלי לחכות עד למועד הפירעון שלו.


צורת מימון לגיטימית וחוקית

בקרב חלק מהציבור נפוצה התפיסה המוטעית לפיה ניכיון צ'ק הוא מעשה שמקובל רק בשוק האפור ושהחוקיות שלו מוטלת בספק. בפועל, דווקא הבנקים הם שחולשים על רוב שוק ניכיון הצ'קים בארץ, ויתרתו נחלקת בין חלפנים לבין עסקים פרטיים למימון חוץ בנקאי שעובדים בפיקוח משרד האוצר ועל פי חוק.

במרבית המקרים, ניכיון צ'קים נעשה על ידי בתי עסק שמקבלים מלקוחות שלהם שיקים דחויים ומעוניינים להקדים את קבלת התמורה ולהגדיל את תזרים המזומנים שלהם בטווח הקרוב.


למה זה כדאי?

לאפיק של ניכיון צ'ק מספר יתרונות שהופכים אותו לאחת מדרכי המימון הפופולריות לבעלי עסקים. למה בעצם כדאי לכם לבצע ניכיון שיקים?

  • הקדמת קבלת התמורה – היתרון המרכזי של ניכיון שיק הוא האפשרות לקבל באופן מיידי את הערך הנקוב בשיק ללא צורך לחכות למועד הפירעון. זהו יתרון משמעותי לעסקים שעיקר ההכנסות שלהם מלקוחות הן בדרך של שיקים דחויים.
     
  • אפיק מימון נוסף – ניכיון צ'קים מאפשר לבתי עסק לממן את פעילותם בדרך נוספת שאינה הזרמת הון עצמי או קבלת הלוואות. כך, בית עסק שלא יכול להרשות לעצמו להעמיד בטוחות או לספק ערבים להלוואה, יכול לפנות לאפיק של ניכיון צ'קים.
     
  • הימנעות מסיכון – כאשר בעל עסק מבצע ניכיון צ'ק בבנק או בחברה פרטית, הוא נפטר מהסיכון שהרוכש לא יוכל לעמוד בתשלום והשיק יחזור, ומגלגל את הסיכון לגוף המנכה. עם זאת, במקרים מסוימים בהם יש חשש שהשיק לא יכובד במועד הפירעון, הבנק או חברת המימון הפרטית עשויים לבקש מבעל העסק להבטיח את פירעון השיק.


ניכיון צ'קים מסחריים – בבנק או בגוף חוץ בנקאי?

הסיבה המרכזית לפנות לבנקים היא כמובן העובדה שמדובר בגופים יציבים ותוכלו להיות בטוחים שתקבלו מהם את מלוא התמורה בזמן. יחד עם זאת, הבנקים מתנים את הניכיון בתנאים שונים וברוב המקרים מספקים רק 50%-70% מערך השיק, מה שהופך את הגופים החוץ בנקאיים להרבה יותר אטרקטיביים. כך למשל, כמעט כל בנק דורש שהצ'קים יהיו כאלה שנמשכו מאותו בנק, ושבעל העסק יודיע לרוכש על הניכיון ויבקש את הסכמתו לכך.

לעומת זאת, גופים חוץ בנקאיים יתנו לכם יחס אישי יותר וילוו אתכם לאורך התהליך, ולכן יסכימו לנכות צ'קים שבבנקים לא בהכרח יסכימו בגלל חוסר הרצון שלהם לקחת סיכון. בנוסף, בגופים חוץ בנקאיים תוכלו לקבל עד 99% מגובה השיק.
✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

גיוס אשראי לעסקים