עידוד עסקים קטנים

  • יש לך בעיה בתזרים המזומנים בעסק?
  • מחפש הלוואה מיידית בתנאים נוחים במיוחד?
  • זקוק לסכום של 100,000 ש"ח? 300,000 ש"ח? 500,000 ש"ח?

הקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים יכולה לסייע גם לך בהלוואה בריבית נמוכה
ופריסת תשלומים נוחה שמותאמת באופן אישי לעסק שלך.
עד 85% ערבות מדינה!
קבל כבר היום הלוואה שתעמיד את העסק שלך חזרה על הרגליים.

לחץ כאן למידע נוסף על הקרן לעסקים קטנים
לחץ כאן למידע נוסף על ההלוואות שלנו

הקרן לעידוד עסקים קטנים ובינוניים

הקרן לעידוד עסקים קטנים פועלת במדינת ישראל כבר מתחילת שנות ה-90 ולאחרונה החלה את פעילותה המחודשת כקרן הפועלת למטרת עידוד עסקים קטנים ובינוניים. כיצד מתבטאת פעילותה? הקרן מספקת מענה לעסקים קטנים אשר נקלעו לבעיות בתזרים המזומנים ולעסקים בצמיחה אשר זקוקים למימון הון חוזר. כמו כן ניתן מימון להשקעה בהתרחבות העסק ולהקמת עסק חדש.

עידוד עסקים קטנים - אינטרס של המדינה

קרן עידוד עסקים קטנים פועלת על פי "חוק עידוד פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים" אשר נחקק ביולי 2012. המדינה מעמידה הלוואות מדינה בערבותה וכך מעודדת את צמיחת השוק ויצירת מקומות עבודה חדשים. כמו כן, באמצעות קרן עידוד עסקים קטנים, המדינה משקמת עסקים אשר נפגעו בעקבות משברים כלכליים, מדיניים וכו'. לדוגמא: בעיתות מלחמה או התחממות ביטחונית, עסקים רבים אינם מסוגלים להמשיך את פעילותם באופן רגיל. לכן עסקים רבים סובלים מקשיים כלכליים ובעיות בתזרים המזומנים. את המענה לבעיות אלו הם מוצאים בקרן לעידוד עסקים קטנים אשר עושה מאמצים לעידוד העסקים בקווי האש ונותנת להם קדימות במתן המימון.

מה יש לקרן להציע?

קרן עידוד עסקים קטנים מאפשרת לבעל העסק לקבל הלוואות לעסקים בריבית נמוכה ביחס לאפשרויות האחרות המוצעות. כמו כן פריסת תשלומי ההחזרים נוחה ומתפרסת לרוב על חמש שנים, עם אפשרות לתקופת grace של כשישה חודשים. אך היתרון הבולט בקבלת הלוואה מהקרן לעידוד עסקים קטנים הוא עניין הערבות. המדינה מספקת עד 85 אחוזי ערבות כך שבעל העסק יכול לקבל את ההלוואה גם ללא ביטחונות מרובים.

כיצד מקבלים את ההלוואה?

יש להגיש בקשה מסודרת לאחת מן החברות המתווכות או לאחד מן הבנקים הפעילים בקרן. הבקשה תיבדק ראשית על - ידי החברה המתווכת ולאחר מכן ידונו עליה בוועדה המורכבת מנציגי הבנק, נציגי הציבור ונציג החברה המתווכת אשר ייתן את המלצתו. החלטת הוועדה תועבר לבעל העסק בהקדם האפשרי.

חסוך לעצמך את הבירוקרטיה וקבל עזרה וייעוץ מהמומחים של Credit Israel. הצוות של Credit Israel יעניק לך שירות אדיב, אמין והכי חשוב - מקצועי, כי עם הניסיון שלנו לא ניתן להתחרות.

צור עמנו קשר ונחזור אליך בהקדם!


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואות לעסקים קטנים