קרן תבור

  • חושב להקים עסק? להגדיל את העסק הקיים?
  • צריך סכום של 100,000 ש"ח? 250,000 ש"ח? 500,000 ש"ח?
  • מחפש הלוואה בתנאים משתלמים ביותר?

קרן תבור מעניקה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים ולעסקים בהקמה (בערבות מדינה של עד 85%). הלוואות עד 5 שנים בתנאים נהדרים  - ריבית נמוכה, פריסה נוחה ואפשרות לקבלת תקופת "גרייס". פנה אלינו עוד היום לבדיקת זכאותך!
 

לחץ כאן למידע נוסף על הלוואות לעסקים חדשים
הסוכנות לעסקים קטנים - סיוע לעסקים קטנים וטיפוח מעמדם (לחץ כאן)

 

מטרת הקרן

קרן תבור הינה קרן המעמידה הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים ולעסקים בהקמה, בערבות המדינה. הקרן הוקמה כחלק ממיזם של משרד התמ"ת לצורך עידוד צמיחת השוק בישראל והגדלת מספר מקומות העבודה. ישנם מספר מסלולים שעל בסיסם ניתנות הלוואות מדינה:

  • מסלול הון חוזר - במסלול זה, הלוואה של קרן תבור תינתן לצורך סגירת פער התזרימים לעסקים בצמיחה, על ידי מימון ההון החוזר.
  • מסלול השקעות - מתן הלוואה לשם הרחבת עסקים קיימים.
  • מסלול עסקים בהקמה - מימון לצורך הקמת עסקים חדשים.
  • מסלול עד 100 אלף ש"ח -  הלוואה הניתנת לכל אחת מן המטרות של המסלולים האחרים, אך בתהליך מהיר.

 
תנאים לקבלת ההלוואה ודרישות המדינה

קרן תבור לעסקים קטנים מעמידה עבור עסקים חדשים ועסקים בעלי מחזור שנתי של עד 6.25 מליון ש"ח, סכום של 500 אלף ש"ח. עסקים בעלי מחזור שנתי העולה על 6.25 מיליון ש"ח אך פחות מ- 100 מיליון ש"ח, יקבלו הלוואה של קרן תבור על סך 8% מהמחזור. החזרי ההלוואה יתבצעו בפריסת תשלומים נוחה לאורך עד חמש שנים, עם אופציה לקבלת תקופת grace של שישה חודשים. חשוב לזכור כי תנאים אלו מאוד משמעותיים עבור עסקים קטנים ובינוניים או עסקים בהקמה. יחד עם זאת המדינה מציבה דרישות מקדימות שונות לקבלת הלוואות לעסקים. לדוגמא: מחזור ההכנסות השנתי של העסק, בשנה שקדמה להגשת בקשת המימון על ידי קרן תבור, אינו עולה על 100 מליון ₪. כמו כן ישנה הפרדה בין עסק קטן לבינוני על בסיס מחזור ההכנסות השנתי. העסק ובעליו צריכים להיות נקיים מצווי הוצאה לפועל ועוד דרישות נוספת.

רוצים לבדוק האם העסק שלכם עומד בדרישות קרן תבור לעסקים קטנים? פנו אלינו, לצוות המקצועי של Credit Israel ותקבלו שירות אדיב ומקצועי מאנשים בעלי ניסיון רב ומומחיות בתחום ההלוואות.

 
כיצד מתבצע תהליך קבלת ההלוואה?

הבקשה להלוואה מועברת אל קרן תבור דרך הבנקים אשר מוסמכים לכך או לחברה מתווכת ייעודית לכך. לאחר מכן מתכנסת וועדה המחליטה האם העסק זכאי לקבל את ההלוואה הניתנת על ידי קרן תבור לעסקים קטנים והאם העסק עומד בכל הדרישות. ההחלטה מתקבלת על סמך המלצתה של החברה המתווכת אך ההחלטה נמצאת אך ורק בידיה של הוועדה.

לייעוץ וליווי בתהליך קבלת ההלוואה, חסכו אנרגיה רבה וכאב ראש...
ופנו עוד היום ל- Credit Israel

 


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

קרנות לעסקים