הלוואות לעסקים

  • מעוניין לפתוח עסק חדש?
  • העסק נקלע לקשיים? יש בעיה בתזרים המזומנים?
  • מחפש הלוואה מהירה בתנאים נוחים והוגנים?

כיום ניתן לקבל הלוואות לעסקים בהליך מזורז ללא ביטחונות, ערבים או ביורוקרטיה מיותרת. הלוואות סופר משתלמות בריביות נמוכות ופריסת תשלומים נוחה במיוחד, שמותאמת לעסק שלך. עד 500,000 ש"ח בהליך מזורז או הלוואות גדולות יותר דרך הקרן בערבות מדינה.
 
כסף מזומן אצלך בחשבון עוד היום!

 

הלוואות לעסקים קטנים - לחץ כאן למידע נוסף
הלוואות בערבות מדינה (הכי משתלם!) - לחץ כאן


הלוואות לעסקים באישור מהיר

באילו מצבים תזדקק להלוואה לעסק?

ישנם מספר מצבים בהם בעל העסק או חברה פונים לקרנות שונות, לחברות אשראי או לגופים אחרים לשם קבלת הלוואה לעסק. בין אם מדובר בהקמת עסק חדש, הרחבת עסק קיים, השקעה בציוד חדש, מימון הון חוזר ואפילו הלוואה לעסק לשם פירעון חובות.

החוכמה היא להבין איזה גורם מלווה יציע את ההלוואה המשתלמת ביותר, בהינתן המחזור השנתי של העסק, גודלו, הפוטנציאל הגלום בו ועוד. צוות המומחים של Credit Israel ישמח לסייע לך במציאת הלוואות לעסקים עם שיעורי ריבית נמוכים ופריסת תשלומים נוחה במיוחד. התשלום הינו על בסיס הצלחה בלבד וללא כל התחייבות מצידך.

מעוניין להקים עסק חדש? יש מי שמחפש אותך!


תקופה ארוכה תכננת להקים עסק חדש? כל מה שאתה זקוק לו זה סיוע של 100,000 ש"ח? המרכז הישראלי לאשראי עסקי מלווה אלפי יזמים בהגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסק חדש. מדובר בהלוואה באישור מהיר במיוחד ובתנאים מועדפים. הבנקים והקרנות השונות לעידוד עסקים קטנים מחפשות יזמים כמוך (תן להם לרדוף אחריך). בדיקת הזכאות מתבצעת ללא עלות וללא כל התחייבות מצידך.

הלוואות לעסקים קטנים – בריבית אפסית

כבר שנים שהממשלה מנסה לתמוך בעסקים הקטנים. מומחי כלכלה כבר הכריזו מזמן שהעסקים הקטנים הם יצרנו המשרות הגדולים ביותר, ומכאן חשיבותם הרבה למשק. הממשלה תומכת בעסקים הקטנים באמצעות קרנות מיוחדות שמציעות לעסקים קטנים הלוואות בתנאים מיוחדים. מדובר על קרנות בערבות מדינה, שמבטיחות פריסת תשלומים נוחה במיוחד וריבית אטרקטיבית. כמו כן, ישנם גופים עצמאיים שמספקים הלוואות לעסקים קטנים, ללא ריבית. כאמור, ניתן לבצע דרכנו בדיקת זכאות מהירה, ללא עלות וללא כל התחייבות.


הלוואות לעסקים בקשיים (חובות, ספקים, תזרים מזומנים)

עסקים רבים נקלעים לקשיים כספיים, ואין בכך כל חדש. הסביבה העסקית בישראל הינה מאתגרת במיוחד, ולכן עסקים רבים נוטלים הלוואות עסקיות בסכומים שונים. הקרן לעידוד עסקים והקרן לעסקים קטנים נועדו ע"מ לתמוך בעסקים בזמן משבר, שהרי הלוואה בזמן הנכון יכולה ממש להציל עסק מקריסה. גם אם העסק בחובות וגם אם חשבון הבנק הוגבל, ישנם מגוון פתרונות אשראי לעסקים, שיוכלו לסייע לך לצאת לדרך עסקית חדשה.


כיצד מאושרת הלוואה עסקית?


למטרה זו הוקמו קרנות שונות כאשר לכל אחת מן הקרנות הותאמו קריטריונים והגבלות המייחדים אותה, ומצמצמים את מספר העסקים אשר זכאים להלוואה. את הבקשה לקבלת הלוואה עסקית מבצעים דרך גורם מתווך נותן את המלצתו לוועדה אשר כוללת את נציגי הגוף המתאם, נציגי הבנקים ונציגי הציבור. התהליך הבירוקרטי לקבלת הלוואה לעסק אומנם מסורבל מעט, אך יש לכך פתרון והתוצאה בהחלט משתלמת. בשורה התחתונה, הגוף הבנקאי תמיד ינסה להבין כיצד תוכל להחזיר את ההלוואה במלואה.


כדאי להכיר - הלוואות לעסקים בערבות המדינה


הלוואה לעסקים מסוג זה מאוד מומלצת ומהווה פתרון מימון מצוין עבור חלק מהעסקים. מה האינטרס של המדינה? מדינת ישראל מעודדת יזמות והגדלת מספר מקומות העבודה ולכן מאפשרת תמיכה בסיוע כספי. סוג זה של הלוואה לעסקים מיועד לעסקים קטנים ובינוניים אשר המחזור השנתי הקודם שלהם אינו עולה על 100 מיליון ש"ח, בשנה שקדמה לבקשה.


היתרונות בהלוואות לעסקים בערבות המדינה


הלוואות לעסקים בערבות המדינה מאופיינות בפריסת תשלומים נוחה, בשיעורי ריבית נמוכים ביחס להלוואות בנקאיות ובתנאים נוחים אחרים המשתנים מקרן לקרן. בסופו של דבר מדובר בחיסכון של עשרות אלפי שקלים קריטיים, בייחוד כאשר העסק קטן ומושפע בקלות מתנודות כלכליות. כמו כן הלוואות לעסקים מסוג זה מציעות סכומי מימון גבוהים באופן יחסי - ניתן לקבל עד 750,000 ש"ח. פנייה לחברה אשר עוסקת בהלוואות לעסקים בערבות המדינה, תחסוך לכם ולעסק שלכם זמן יקר. הצוות של
Credit Israel בורר את הקרנות ומקצר את עבורכם את התהליך הבירוקראטי המסורבל.

פתרונות אשראי מיידיים שלא הכרת!

לפעמים עסק צריך הלוואה מהירה, כאן ועכשיו. לא עוד חודשיים ולא עוד חודש אלא ממש תוך 24 שעות. הלוואה כזו נועדה לכסות חור בתזרים המזומנים, לממן יבוא, להשלים עסקה חשובה או לכסות תשלום חשוב לרשויות. הלוואות מסוג זה נקראות "הלוואות גישור" והן מספקות חמצן אמיתי לעסקים במצוקה. בין השאר, אנו מספקים מגוון פתרונות אשראי מיידיים, שלא תמצא בשום מקום אחר.

המרכז הישראלי לאשראי עסקי - "יוצאי המערכת הבנקאית"

הצוות שלנו ישמח לסייע לך בכל שאלה ובכל נושא, ללא עלות כלשהי וללא התחייבות. לפני שנציע לך הלוואה כזו או אחרת, נלמד את העסק ואת הצרכים שלך. היתרון הגדול בעבודה מולנו, היא הצוות המקצועי שלנו שמורכב מיועצים שעבדו בעבר במערכת הבנקאית. תוך זמן קצר, נוכל לזהות איזה מסלול אשראי הכי מתאים עבורך, ומה יש לעשות כדי שהבנק יאשר את ההלוואה. מעבר לכך, אנו מנהלים קשר אישי רציף מול קרנות ובנקים, כך שתהליך האישור נעשה בצורה יעילה ומסודרת.

כדאי לך לפנות אלינו - יש הלוואות שאתה לא מכיר!

גופי אשראי שונים (בנקים וקרנות) יוצאים מעת לעת במבצעי אשראי יוצאי דופן. אנחנו כאן כדי לרכז עבורך את כל האינפורמציה הרלוונטית וכדי להשיג עבורך הלוואות לעסקים בתנאים הכי טובים שיש. זה לא משנה איזה סוג הלוואה אתה צריך או כמה כסף תקבל בפועל - התשלום הוא על בסיס הצלחה בלבד.

למידע נוסף על הלוואות לעסקים לחץ כאן ליצירת קשר!


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

סוגי הלוואות