הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים

  • רוצה להקים עסק קטן? להרחיב עסק קיים?
  • זקוק למימון מהיר? עם פריסת תשלומים נוחה?
  • מחפש הלוואה בערבות מדינה לעסק קטן?
המרכז הישראלי לאשראי עסקי מתמחה בהשגת מימון מסוג הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים מכל סוג. הלוואות מהירות בתנאים סופר משתלמים. כולל מסלול הלוואה עד 100,000 ש"ח במסלול מקוצר!

מגוון סוגי הלוואות לעסקים - לחץ כאן
הלוואות בערבות מדינה - הליך מזורז עד 100,000 ש"ח!


מימון עבור הרחבת הפעילות העסקית

בעלי עסקים רבים נזקקים להלוואה לשם פתיחת העסק או לשם הרחבת פעילותו. למרבית בעלי העסקים אין את היכולת הכלכלית לעשות זאת ללא מימון. אחת האפשרויות הקלות והמהירות להשגת מימון זה הוא בפניה אל גוף אשר מספק הלוואות בערבות המדינה לעסקים קטנים. ההלוואות ניתנות על ידי קרנות מיוחדות שהוקמו לשם מטרה זו ובעזרת ערבות מהבנקים המובילים אשר זכו במכרז.

תנאי זכאות

הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ניתנים לעסקים רווחיים אשר המחזור השנתי שלהם אינו עולה על 6.25 מיליון ₪. כמו כן קיימת אפשרות לקבלת הלוואה באופן חד פעמי לאותה תקופה. ההלוואות ניתנות לאחר בדיקה כלכלית של הבנק, נציג הציבור בוועדת האשראי ושל הגוף התאם. מסלול הלוואות בערבות מדינה לעסק קטן כולל הלוואה עד חצי מיליון שקלים בתקופת החזר של עד 5 שנים. בריבית עבור ההלוואה הינה ריבית פריים +2% -3.5%


מתי כדאי לפנות לקבלת הלוואה בערבות מדינה?

יש מצבים בהם עסקים קטנים נקלעים לקשיים כלכליים מסיבות שונות. במצבים אחרים זקוק עסק קטן לקבלת הלוואה לשם הקמת העסק. הבנקים לא תמיד נעתרים לבקשות של יזמים ובעלי עסקים קטנים, ולכן טוב שקיימת אלטרנטיבה. הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים ניתנות בתנאים נוחים במיוחד, ואנו גובים תשלום רק על בסיס הצלחה  של גיוס האשראי.


מסלולי הלוואה

קיימת אפשרות לקבלת הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים על בסיס כמה מסלולים:

•    מסלול הון חוזר – הלוואה למימון ההון החוזר אשר ניתנת לעסקים בעלי בעיית תזרים מזומנים
•    מסלול השקעות – הלוואות בערבות מדינה לעסק קטן אשר מעוניין בהרחבת פעילות העסק
•    מסלול הלוואות לעסקים חדשים – הלוואה בערבות מדינה לשם הקמת עסק חדש
•    הלוואה מהירה עד 100,000 שקלים – הלוואה בתהליך מהיר ללא צורך בערבויות או ביטחונות.

מה כולל התהליך לקבלת הלוואה?

בכדי לקבל הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים יש להכין ולהגיש תוכנית עסקית פיננסית. לאחר מכן יש לתאם פגישה עם אחד מנציגינו. בשלב הבא, ועל בסיס בדיקה כלכלית שאנו עורכים, תוגש המלצה לאחד הבנקים המספקים ערבות להלוואה. לאחר קבלת אישור מהבנק נחתמים הסכמי ההלוואה.

מה היתרון של הלוואה מסוג זה?

כאמור הלוואות בערבות מדינה לעסק קטן מאפשרות לבעל העסק לקבל מימון בתהליך מהיר במיוחד. כמו כן הריביות שנקבעו בסוג הלוואות זה נמוכות משמעותית מהלוואות מכל סוג אחר. אנו פועלים עבור לקוחותינו לקבלת אישור למימון ההלוואה וגובים תשלום רק לאחר אישור המימון.

ליצירת קשר וקבלת מידע נוסף - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

הלוואות בערבות מדינה