הסוכנות לעסקים קטנים

  • העסק בקשיים? מסגרת האשראי לוחצת?
  • זקוק לאשראי מיידי? 100,000 ש"ח? 300,000 ש"ח?
  • מחפש הלוואה בתנאים יוצאים מהכלל?

הסוכנות לעסקים קטנים מסייעת במימון עסקים חדשים/ותיקים המעוניינים להתרחב. באמצעות הסוכנות תוכל לקבל הלוואה לעסק בהליך מזורז ובתנאי החזר נוחים מאוד שמותאמים באופן אישי לעסק שלך. פנה עוד היום לקבלת כסף מזומן לחשבון!
 

לחץ כאן למידע נוסף אודות הלוואות לעסקים חדשים
אפשרויות נוספות לעידוד עסקים קטנים - שווה להכיר!


יעודה של הסוכנות לעסקים קטנים

הסוכנות לעסקים קטנים הוקמה ב- 2009 בהוראת הממשלה לטובת מיקוד וייעול הסיוע לעסקים קטנים. הממשלה האצילה סמכויות לסוכנות בכל הקשור לטיפוח מעמדם של עסקים קטנים ובינוניים בישראל, בדגש על מתן פתרונות אשראי, ריכוז מידע חיוני לפעילות העסק והדרכות, עידוד ומימוש הפריון והחדשנות בעסקים, גברת הייצוא, ייעול התהליכים הבירוקרטים להקמת עסק חדש ולעסקים קיימים והגדלת השתתפות העסקים הקטנים ברכש הממשלתי.

 
פעילותה של הסוכנות

הסוכנות לעסקים קטנים, בין היתר, מנסה לתקן את המקומות בהם קיימים כשלים וחסמים המונעים את פעילותם של עסקים קטנים. כמו כן הסוכנות מפתחת תוכניות ייעוץ לעסקים חדשים וקיימים, היא מייצגת את העסקים הקטנים בעת בעיות מול משרדים ממשלתיים, מעבירה הדרכות ומסייעת לעסקים קטנים בתחום הפיננסי.


כיצד בא לידי ביטוי הסיוע בתחום הפיננסי?

הסוכנות לעסקים קטנים מציעה סיוע במימון הקמת עסק חדש או סיוע על ידי מימון עסקים קיימים. הסיוע נעשה באמצעות קרנות שונות המיועדות לכך כמו: מט"י, קרן קורת, קרן שמש, קרן להב, קרן אור, קרן לעולה העצמאי וקרנות נוספות. למעשה ניתנת הלוואה בגובה 8 אחוזים מן המחזור השנתי או סכום של 500 אלף ש"ח. מדובר בהלוואה בערבות המדינה כך שהביטחונות האישיים שבעל העסק צריך להמציא נמוכים בהרבה ביחס לחלופות האחרות המוצעות. כמו כן פריסת החזרי תשלומי ההלוואה נוחים מאוד ומותאמים לאופיו של עסק קטן. ניתן לפרוס את התשלומים על תקופה של חמש שנים ואף להשתמש בתקופת grace, כלומר דחיית תחילת התשלומים עד לחצי שנה מקבלת ההלוואה. בנוסף, ניתן לבצע פירעון מוקדם של ההלוואה אך בתשלום עמלות נמוך.


האם העסק שלך רשאי ליהנות מהלוואה בערבות המדינה?

ראשית עלייך לבדוק האם העסק אכן נמצא בקטגורית עסק קטן או בינוני, לפי הרף של הסוכנות לעסקים קטנים. עסק אשר מחזור המכירות השנתי שלו אינו עולה על 25 מליון ש"ח, יקרא עסק קטן. עסק אשר מחזור המכירות השנתי שלו אינו עולה על 100 מליון ש"ח בשנה ואינו יורד מ 25 אלף ₪, יקרא עסק בינוני. לפי הסוכנות לעסקים קטנים בשני מצבים אלו ובמידה ששאר התנאים של המדינה מתקיימים, אתה רשאי לקבל הלוואה בערבות המדינה.

רוצה לבדוק עם מומחים האם תוכל ליהנות מהלוואה כזו?

צור קשר עם Credit Israel ותקבל שירות מקצועי ואמין!


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

קרנות לעסקים