קרן בערבות מדינה

  • זקוק להלוואה בתנאים משתלמים?
  • רוצה הלוואה שתאושר תוך זמן קצר?
  • תנאי החזר נוחים וריבית נמוכה במיוחד?

הקרן בערבות המדינה מספקת הלוואות בגובה של עד 500,000 שקלים לעסקים קטנים (והרבה מעבר לכך לעסקים בינוניים). תנאי החזר נוחים במיוחד במינימום ערבויות. פנה אלינו לייעוץ על מנת לקבל הלוואה משתלמת במיוחד.

מידע נוסף אודות הלוואות בערבות מדינה
סכום מיידי של עד 100,000 ש"ח להקמת עסק! לחץ כאן


הלוואת לעסקים בערבות המדינה

בשנים האחרונות החלו פועלות בישראל קרנות פיננסיות המספקות הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור מקסימאלי של עד 100 מיליון שקלים. המטרה של קרנות אלו (קרן אור, מט"י, קרן שמש, קרן להב, קרן לעולה העצמאי וכדומה) היא לעזור בעזרת מן הלוואות ליזמים להקים עסק ולעסקים לגדול ולהתפתח. הלוואות מטעם קרן בערבות המדינה ניתנות בתנאים נוחים במיוחד.

כיצד עובד התהליך

קיימים ארבעה בנקים אשר זכו במכרז והם מספקים את הערבות לטובת מתן ההלוואה מאחת מהקרנות. הלוואות הקרן בערבות מדינה קיימות בארבעה מסלולים בתנאים מאוד משתלמים: הקרן לעסקים קטנים, מסלול עסקים בינוניים, מסלול הון חוזר ומסלול הלוואה עד 100,000 שקלים באישור מהיר במיוחד.

•    עסקים קטנים – עסקים עד מחזור של 6.25 מיליון ₪. גובה הלוואה עד 500,000 ₪
•    עסקים בינוניים- עסקים במחזור של 6.25- 100 מיליון ₪.  גובה הלוואה עד 500,000 ₪
•    הלוואה עד 100,000 ₪ - עבור בעלי עסק בעלי מחזור של עד 3 מיליון ₪.
•    עסקים חדשים – עסקים עד מחזור בהקמה של 500,000 ₪, הלוואה בגובה מקסימאלי של 500,000 ש"ח. עבור עסקים חדשים שעדין שלא החלו את פעילותם העסקית, וכמו כן טרם מימשו את זכאות מסגרת האשראי שלהם.

שפע של יתרונות

כאשר עסק זקוק להלוואה יכול הוא באופן תאורתי לגשת אל הבנק ולנסות לקבל אישור על ההלוואה. בפועל הבנקים לא ששים לספק הלוואות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ומערימים לא מעט קשיים בנושא. קרן בערבות מדינה מאפשרת לכל אותם בעלי עסקים לקבל הלוואות בתנאים נוחים במיוחד. אם הבנקים מבקשים ערבויות וביטחונות בגובה ההלוואה, הרי שהלוואה בערבות מדינה מצריכה מתן מקסימום 25% ערבויות מסכום ההלוואה, ויתר הביטחונות ניתנות על ידי המדינה. הלוואה זו היא בעלת יתרונות רבים על פי כל הלוואה אחרת. מדובר בתהליך מהיר, אפקטיבי, שסיכויי הצלחתו גבוהים במיוחד.

הלוואות לעסקים

הלוואת קרן בערבות מדינה ניתנת אך ורק לבעלי עסקים ולא למטרות פרטיות. תנאי ההחזר נקבעים עבור כל בעל עסק באופן פרטני, כך שיתאימו ביותר לצרכיו ויכולותיו. לרוב הלוואה מאת קרן בערבות מדינה ניתנת לתקופה של חמש שנים, אשר מוגדרת בה תקופת גרייס של חצי שנה, במהלכה יכול בעל העסק להשיב את הריבית בלבד. לאחר תום תקופת הגרייס יחל בעל העסק להשיב את ההלוואה אשר קיבל מאת הקרן בערבות המדינה.

המומחים שלנו ישיגו לך את ההלוואה הדרושה

צוות המומחים במרכז הישראלי לאשראי עסקי מכיר לעומק את התנאים המוגדרים לצורך קבלת הלוואה מהקרן בערבות המדינה. אנו מספקים ליווי צמוד ביחס אישי לכל בעל עסק אשר זקוק להלוואה, וגובים תשלום רק על בסיס הצלחה בגיוס. 

לבדיקת זכאות מהירה - לחץ כאן


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

קרנות לעסקים