הלוואה לפתיחת עסק

  • מעוניין לפתוח עסק חדש?
  • מחפש 100,000 ש"ח באישור מהיר?
  • זקוק למסגרת אשראי גדולה יותר?
באפשרותך לקבל הלוואה נהדרת לעסק חדש (הלוואה רגילה או בערבות מדינה) - בתנאים נהדרים. כסף מזומן לחשבון תוך חיסכון משמעותי בריבית ועם פריסת תשלומים נוחה והגיונית, המותאמת לעסק קטן. תנאים שלא תמצא באף מקום אחר!
התשלום על בסיס הצלחה בלבד

איך מקבלים הלוואה לעסק קטן? לחץ כאן

מה זה הלוואה בערבות המדינה? לחץ כאן להסבר קצר

הלוואה לפתיחת עסק


פותח עסק חדש?

עומדות לרשותך כמה אפשרויות של הלוואות, ביניהן הלוואות לפתיחת עסק הניתנות על ידי הבנקים השונים, הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות מחברות האשראי ועוד. אפשרות נוספת (ואטרקטיבית במיוחד) לקבלת הלוואה לפתיחת עסק חדש היא הלוואה בערבות מדינה.

צריך הלוואה לפתיחת עסק? עדיף להיעזר במומחים ובבעלי ניסיון שיעזרו לך לקבל את ההלוואה המשתלמת ביותר עבור העסק שלך. במרכז הישראלי לאשראי עסקי תקבל שירות מקצועי ואמין, ותדע שהעסק שלך בידיים טובות. צור קשר על ידי מילוי פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם.


הלוואה משתלמת לפתיחת עסק

אם אתה יזם או בעל עסק חדש חשוב שתכיר את אפשרויות ההלוואות שהמדינה מעמידה לטובת הקמת עסקים. הלוואות לפתיחת עסק יינתנו על ידי אחת מן הקרנות הללו: קרן מט"י, קרן קורת, קרן שמש, קרן להב, קרן אור, קרן תבור וקרן לעולה העצמאי. תוכלו להגיש בקשה לאחת מן הקרנות, לפי הקריטריונים הייחודיים לכל קרן, ותקבלו עד 500 אלף ש"ח לפתיחת עסק.


מהם היתרונות?

בעוד שהבנק, ושאר מקורות המימון, ידרשו מכם ערבויות ובטחונות כמעט בלתי אפשריים להשגה, הלוואות לפתיחת עסק בערבות המדינה מקלות עליכם על ידי כך שהמדינה לוקחת על עצמה אחוזים די גבוהים מן הערבות הנדרשת. במצב זה, הלוואה לפתיחת עסק הופכת לנגישה לכל אדם. כמו כן תקבלו פריסת תשלומי החזרים נוחה מאוד. עד חמש שנים מקבלת ההלוואה עם אפשרות להיעזר בתקופת grace של עד שישה חודשים. תקופה המאפשרת לעסק החדש לצבור הון חוזר לצורך המשך קיום העסק מבלי לדאוג להחזרי ההלוואה.

מה קורה כאשר העסק עומד על הרגליים? לקחתם הלוואה לפתיחת עסק בערבות המדינה ולאחר תקופת זמן מסוימת הבנתם שאין לכם צורך בה. תועלו לפרוע את ההלוואה בפירעון מוקדם ובמינימום עמלה. 


תהליך קבלת ההלוואה

את הפנייה יש להגיש לאחד מהבנקים אשר קיבלו זיכיון לכך. הבקשה תועבר לאחת מן החברות המתווכות אשר יקבעו איתכם ראיון. על סמך הראיון ונתונים אחרים, החברה המתווכת תגבש את המלצתה לוועדה אשר תחליט אם העסק שלך יקבל את ההלוואה.

הלוואות לפתיחת עסק עלולות להיות מסובכות ומתישות. פנו לחברה המתמחה בזה ותחסכו הרבה זמן והרבה כאבי ראש. צוות היועצים שלנו ידאגו שתקבל את ההלוואה המתאימה לך, בתנאים הכי משתלמים שיש.

לבדיקת זכאות מהירה חינם צור קשר


✔ ייעוץ
חינם ללא התחייבות!

✔ טיפול מהיר ויחס אישי
✔ אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד
✔ לא קיבלת לא שילמת!
✔ התנאים הכי טובים בשוק


צריך הלוואה לעסק?
צור קשר ונחזור אליך תוך 5 דקות


-
-

הלוואות לעסקים בערבות מדינה

סוגי הלוואות